+48 533 444 888


opłata zgodnie z taryfą Twojego operatora poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00

O nas

Od początku istnienia - 1996 rok - firma ZIGZAG jest synonimem profesjonalnych rozwiązań z zakresu teleinformatyki.

Doświadczenia zdobywane na przestrzeni tych lat pozwoliły nam znacząco rozbudować ofertę ze szczególnym naciskiem na najwyższy standard i jakość świadczonych usług.

W obecnej chwili dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostępu do sieci Internet, hostingu oraz infrastruktury teleinformatycznej.

Historia

Firma została założona w 1993 roku pod nazwą Ariel. Po 3 latach, w roku 1996, zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 1997 jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

11 maja 2000 roku mocą uchwały WZA Spółki zmieniona została nazwa firmy na Internet Group SA. Od 1 marca 2004 r. w wyniku połączenia ZIGZAG Sp. z o.o. z Internet Group SA (dotychczasowym właścicielem 100% jej udziałów), ZIGZAG jest marką handlową usług oraz działalności realizowanej przez Internet Group SA.

ZIGZAG jest jednym z czołowych w Polsce usługodawcą profesjonalnych, kompleksowych rozwiązań internetowych, teleinformatycznych oraz integratorskich. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwala firmie stale rozbudowywać ofertę oraz podnosić standard i jakość świadczonych usług. Usługi ZIGZAG to rozwiązania dedykowane dla firm komercyjnych oraz jednostek administracyjnych, oparte na integracji prac projektowo-analitycznych, informatycznych i serwisowych.

W 2003 r. ZIGZAG została laureatem prestiżowego rankingu Fast50 (www.fast50ce.com) organizowanego przez firmę Delloitte & Touche, w którym co rok wyróżniane są najdynamiczniej rozwijające się firmy branży technologicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

Udany mariaż ZIGZAG Sp. z o.o. z Internet Group SA zaowocował szybkim rozwojem firmy. Po przejęciu przez ZIGZAG w roku 2000 działalności internetowej takich firm jak Getin Sp. z o.o, Gonet, K3Dom i NET Sp. z o.o. rozpoczęła się ekspansja firmy na rynku polskim.

Cel

Zapewnienie wszystkim Klientom usług najwyższej jakości, poprzez tworzenie dedykowanych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb i specyfiki.

Misja

Dostarczamy nowoczesne technologie komunikacji.